Fantastyczna Przygoda 3

Kasia – założycielka i dyrektor Fantastycznej Przygody 3

Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego na kierunku zintegrowana edukacja wczesnoszkolną i wychowanie przedszkolne oraz pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej. Praca z dziećmi jest moją pasją, w której spełniam się od dwóch lat. W Fantastycznej Przygodzie oprócz zajęć dydaktyczno-wychowawczych uczę także języka angielskiego. W pracy z dziećmi kładę duży nacisk na rozwój zdolności muzycznych i plastycznych. Jestem osobą kreatywną, ciepłą i wrażliwą na potrzeby małego człowieka.

Ligia– nauczyciel wychowania przedszkolnego
Wychowawca grupy: Koliberki

Ukończyłam magisterskie studia pedagogiczna na Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie uzyskując uprawnienia do pracy z dziećmi w przedszkolu oraz w szkole w klasach 1-3. Doskonaliłam swoją wiedzę podczas podjętych przeze mnie studiów podyplomowych z logopedii. W swojej pracy staram się patrzeć na dziecko holistycznie, dostrzegając jego potrzeby i trudności, z którymi się zmaga. Chętnie sięgam po gitarę, która zawsze zaciekawia i daje dużo radości moim podopiecznym.

Karolina– nauczyciel wychowania przedszkolnego
Wychowawca grupy: Koliberki

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Bankowej na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Skończyłam również pierwszy stopień szkoły muzycznej dlatego muzyka jest ważnym elementem w mojej pracy. Odkąd pamiętam moim marzeniem była praca z dziećmi. Pasjonuje mnie ich rozwój, a kreatywność wciąż zachwyca. Staram się patrzeć na indywidualne potrzeby dzieci, słuchać i rozumieć, być blisko. Zawsze przyświeca mi myśl, że dziecko to taki sam człowiek jak dorosły, dlatego traktuje je z szacunkiem i zrozumieniem. Zajęcia staram się prowadzić w sposób praktyczny i ciekawy, zachęcający dzieci do ciągłego poznawania świata.

Dominika– nauczyciel wychowania przedszkolnego
Wychowawca grupy: Biedronki
Kinga – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Wychowawca grupy: Biedronki

Angelika- nauczyciel wychowania przedszkolnego

Jestem absolwentką Politechniki Śląskiej w Gliwicach,  gdzie ukończyłam Edukację Wczesnoszkolną i Wychowanie Przedszkolne z Pedagogiką Specjalną oraz Terapię Pedagogiczną z Elementami Neuroedukacji. Zamiłowanie do zawodu pielęgnowałam w sobie od najmłodszych lat. Jestem pogodną osobą, która pełnię energii do pracy czerpie z zadowolenia i uśmiechów dzieci. W nauczaniu stawiam na harmonijny rozwój każdego dziecka oraz indywidualne podejście. Uwielbiam muzykę i śpiew, a zajęcia staram się organizować w sposób ciekawy i odkrywczy.