Fantastyczna Przygoda 3-4

 

kbogacz_bez_logoKasia – założycielka przedszkola

Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego na kierunku zintegrowana edukacja wczesnoszkolną i wychowanie przedszkolne oraz pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej. Praca z dziećmi jest moją pasją, w której spełniam się od dwóch lat. W Fantastycznej Przygodzie oprócz zajęć dydaktyczno-wychowawczych uczę także języka angielskiego. W pracy z dziećmi kładę duży nacisk na rozwój zdolności muzycznych i plastycznych. Jestem osobą kreatywną, ciepłą i wrażliwą na potrzeby małego człowieka.

 

 

 

 

Ligia – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Jestem absolwentką Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie, gdzie ukończyłam  studia magisterskie o specjalności: nauczanie początkowe i wychowanie przedszkolne. Dodatkowo ukończyłam studia podyplomowe w zakresie logopedii w Gliwickiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości. Staram się spoglądać na dziecko holistycznie dbając o jego wszechstronny rozwój. W swojej pracy chętnie wykorzystuję gitarę, ponieważ uważam, iż rozwijanie kompetencji muzycznych jest szczególnie ważne na tym szczeblu edukacji. Sprawia to dzieciom radość a mnie daje motywację do pracy i ogromną satysfakcję.

 

 

 

Angelika – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Jestem absolwentką Politechniki Śląskiej w Gliwicach,  gdzie ukończyłam Edukację Wczesnoszkolną i Wychowanie Przedszkolne z Pedagogiką Specjalną oraz Terapię Pedagogiczną z Elementami Neuroedukacji. Zamiłowanie do zawodu pielęgnowałam w sobie od najmłodszych lat. Jestem pogodną osobą, która pełnię energii do pracy czerpie z zadowolenia i uśmiechów dzieci. W nauczaniu stawiam na harmonijny rozwój każdego dziecka oraz indywidualne podejście. Uwielbiam muzykę i śpiew, a zajęcia staram się organizować w sposób ciekawy i odkrywczy.

 

 

 

 

 

Gosia – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Bonjour! Nazywam się Gosia Korczewska. Z wykształcenia jestem lektorem języka francuskiego z pełnym przygotowaniem pedagogicznym. Jestem pasjonatką języka francuskiego i czerpię ogromną satysfakcję z nauczania dzieci. W mojej pracy najważniejsze jest dla mnie wspieranie rozwoju dziecka poprzez łączenie różnych treści nauczania jak i ich korelacja z językiem obcym, w moim przypadku z językiem francuskim.

Studia podyplomowe na kierunku „Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne‘’ pomogły mi zrozumieć rozwój dzieci oraz ich potrzeby. Uwielbiam zwierzęta a szczególnie koty. Lubię poznawać ciekawych ludzi, piękne miejsca, słuchać muzyki i wyznaczać  sobie nowe cele w życiu!