Fantastyczna Przygoda 3


Kasia – założycielka i dyrektor Fantastycznej Przygody 3

Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego na kierunku zintegrowana edukacja wczesnoszkolną i wychowanie przedszkolne oraz pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej. Praca z dziećmi jest moją pasją, w której spełniam się od dwóch lat. W Fantastycznej Przygodzie oprócz zajęć dydaktyczno-wychowawczych uczę także języka angielskiego. W pracy z dziećmi kładę duży nacisk na rozwój zdolności muzycznych i plastycznych. Jestem osobą kreatywną, ciepłą i wrażliwą na potrzeby małego człowieka.

Sylwia – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Wychowawca grupy: Liski

Ukończyłam studia o specjalności nauczycielskiej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz podyplomowe studia z zakresu edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Praca z dziećmi wymaga nie tylko wielkiej cierpliwości, ale i kreatywności, dlatego konieczne jest ciągłe poszerzanie swoich kwalifikacji i umiejętności. Bardzo cieszy mnie, kiedy zaproponowane przeze mnie zabawy, czy pomysły prac plastycznych spotykają się z aprobatą najmłodszych. Zaangażowanie moich podopiecznych w realizację wymyślanych przeze mnie zadań przynosi mi wielką satysfakcję i nieustannie motywuje do dalszego zaskakiwania maluchów nowymi pomysłami.

Kasia – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Wychowawca grupy: Liski

 

Dominika– nauczyciel wychowania przedszkolnego

Wychowawca grupy: Wiewiórki

Aneta- nauczyciel wychowania przedszkolnego

Wychowawca grupy: Wiewiórki

 

Ligia– nauczyciel wychowania przedszkolnego

Ukończyłam magisterskie studia pedagogiczna na Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie uzyskując uprawnienia do pracy z dziećmi w przedszkolu oraz w szkole w klasach 1-3. Doskonaliłam swoją wiedzę podczas podjętych przeze mnie studiów podyplomowych z logopedii. W swojej pracy staram się patrzeć na dziecko holistycznie, dostrzegając jego potrzeby i trudności, z którymi się zmaga. Chętnie sięgam po gitarę, która zawsze zaciekawia i daje dużo radości moim podopiecznym.

Karolina– nauczyciel wychowania przedszkolnego

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Bankowej na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Skończyłam również pierwszy stopień szkoły muzycznej dlatego muzyka jest ważnym elementem w mojej pracy. Odkąd pamiętam moim marzeniem była praca z dziećmi. Pasjonuje mnie ich rozwój, a kreatywność wciąż zachwyca. Staram się patrzeć na indywidualne potrzeby dzieci, słuchać i rozumieć, być blisko. Zawsze przyświeca mi myśl, że dziecko to taki sam człowiek jak dorosły, dlatego traktuje je z szacunkiem i zrozumieniem. Zajęcia staram się prowadzić w sposób praktyczny i ciekawy, zachęcający dzieci do ciągłego poznawania świata.