Fantastyczna Przygoda 3

kbogacz_bez_logoKasia – założycielka przedszkola

Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego na kierunku zintegrowana edukacja wczesnoszkolną i wychowanie przedszkolne oraz pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej. Praca z dziećmi jest moją pasją, w której spełniam się od dwóch lat. W Fantastycznej Przygodzie oprócz zajęć dydaktyczno-wychowawczych uczę także języka angielskiego. W pracy z dziećmi kładę duży nacisk na rozwój zdolności muzycznych i plastycznych. Jestem osobą kreatywną, ciepłą i wrażliwą na potrzeby małego człowieka.

Agnieszka-nauczyciel wychowania przedszkolnego
Wychowawca grupy: Odkrywcy

Jestem absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu,gdzie ukończyłam studia nauczycielskie,kierunek historia.Ponadto ukończyłam studia podyplomowe na kierunku zintegrowana edukacja wczesnoszkolna w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości w Gliwicach. Stale poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w warsztatach i szkoleniach.W nauczaniu stawiam na kreatywność, samodzielność.Kładę duży nacisk na rozwój zdolności manualnych, plastycznych.Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości i satysfakcji. Podziwiam dzieci za ich szczerość, spontaniczność oraz ciekawość swiata. Dzieci patrzą na świat „głębiej” niż my – dorośli. Moim ukochanym książkowym przykładem na to jest opisana w „Małym Księciu” interpretacja rysunku. Myślę, że możemy się od nich wiele nauczyć. Jestem osoba aktywną sportowo dlatego w przyszłości chciałabym rozwijać się w kierunku gimnastki korekcyjnej aby móc w swojej codziennej pracy z dziećmi, jeszcze skuteczniej wspierać ich prawidłowa postawę ciała i zachęcić do aktywności sportowej.

Angelika- nauczyciel wychowania przedszkolnego
Wychowawca grupy: Biedronki

Jestem absolwentką Politechniki Śląskiej w Gliwicach,  gdzie ukończyłam Edukację Wczesnoszkolną i Wychowanie Przedszkolne z Pedagogiką Specjalną oraz Terapię Pedagogiczną z Elementami Neuroedukacji. Zamiłowanie do zawodu pielęgnowałam w sobie od najmłodszych lat. Jestem pogodną osobą, która pełnię energii do pracy czerpie z zadowolenia i uśmiechów dzieci. W nauczaniu stawiam na harmonijny rozwój każdego dziecka oraz indywidualne podejście. Uwielbiam muzykę i śpiew, a zajęcia staram się organizować w sposób ciekawy i odkrywczy.

Gosia – nauczyciel wychowania przedszkolnego
Wychowawca grupy: Biedronki

Bonjour! Nazywam się Gosia Korczewska. Z wykształcenia jestem lektorem języka francuskiego z pełnym przygotowaniem pedagogicznym. Jestem pasjonatką języka francuskiego i czerpię ogromną satysfakcję z nauczania dzieci. W mojej pracy najważniejsze jest dla mnie wspieranie rozwoju dziecka poprzez łączenie różnych treści nauczania jak i ich korelacja z językiem obcym, w moim przypadku z językiem francuskim. Studia podyplomowe na kierunku „Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne‘’ pomogły mi zrozumieć rozwój dzieci oraz ich potrzeby. Uwielbiam zwierzęta a szczególnie koty. Lubię poznawać ciekawych ludzi, piękne miejsca, słuchać muzyki i wyznaczać  sobie nowe cele w życiu!