Fantastyczna Przygoda 1-2

Gosia – założycielka przedszkola.
Jestem nauczycielką z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Studia pedagogiczne ukończyłam na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej. Mając na celu ciągłe ulepszanie swojego warsztatu nauczycielskiego ukończyłam wiele kursów i szkoleń doskonalących, m.in. kurs kwalifikacyjny dla oświatowej kadry kierowniczej, kurs doskonalenia umiejętności wychowawczych, szkolenie z zakresu nowej metody nauki czytania i pisania – Glottodydaktyki, arteterapie, logorytmikę, trenera grafomotoryki, studia podyplomowe w zakresie edukacji matematycznej oraz kurs trenerski TUS. Jestem osobą energiczną, wesołą, dobrze zorganizowaną oraz wrażliwą na potrzeby dzieci. W mojej pracy stawiam na dobry kontakt z ludźmi i rodzinną atmosferę.

 

kdepta_bez_logoKasia – nauczycielka wychowania przedszkolnego

Jestem absolwentką pedagogiki o specjalności zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Ukończyłam również studia podyplomowe z logopedii. Jestem osobą uśmiechniętą, otwartą, pozytywnie nastawioną do życia oraz pełną zapału do pracy. Bardzo się staram, aby każdy dzień był dla dzieci fantastyczną przygodą, a mnie samej przynosił satysfakcję.

Sandra WinterSandra– nauczycielka wychowania przedszkolnego

Jestem absolwentką pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej na Uniwersytecie Opolskim oraz pedagogiki socjalnej w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Raciborzu. Ponadto ukończyłam studia podyplomowe w Wyższej Szkole im. Bogdana Jańskiego w Opolu na kierunku pedagogika przedszkolna oraz wczesnoszkolna. Moja wiedza jest poparta wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Lubię pracować z ludźmi, zwłaszcza tymi najmniejszymi. Swoją pracę traktuję jako przyjemność a nie obowiązek.

sregowska (1)Sylwia – nauczycielka wychowania przedszkolnego

Ukończyłam studia o specjalności nauczycielskiej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz podyplomowe studia z zakresu edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Praca z dziećmi wymaga nie tylko wielkiej cierpliwości, ale i kreatywności, dlatego konieczne jest ciągłe poszerzanie swoich kwalifikacji i umiejętności. Bardzo cieszy mnie, kiedy zaproponowane przeze mnie zabawy, czy pomysły prac plastycznych spotykają się z aprobatą najmłodszych. Zaangażowanie moich podopiecznych w realizację wymyślanych przeze mnie zadań przynosi mi wielką satysfakcję i nieustannie motywuje do dalszego zaskakiwania maluchów nowymi pomysłami.

 

 

IMG_20171127_140013

Klaudia – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach,  gdzie ukończyłam Edukację Wczesnoszkolną i Wychowanie Przedszkolne. Swoją wiedzę pogłębiałam w trakcie studiów, kursów i szkoleń. Dzięki nim:
-jestem terapeutą pedagogicznym,
-jestem trenerem TUS,
-posiadam uprawnienia do wczesnej nauki j.angielskiego,
-posiadam uprawnienia do pracy metodą Ruchu Rozwijającego,
-będę terapeutą integracji sensorycznej.
Praca z dziećmi sprawia mi ogromna przyjemność. Każdego dnia są one dla mnie inspiracją i motywacją do dalszego rozwoju oraz korzystania z ukrytych pokładów kreatywności. Nie ma nic piękniejszego niż uśmiech dziecka podczas zajęć i w trakcie zabawy. Moim zadaniem jest sprawiać by podczas pobytu w przedszkolu nie zniknął z jego buzi.

 

Diana – nauczyciel wychowania przedszkolnego

Ukończyłam studia pedagogiczne ze specjalnością  zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Odnalazłam w sobie pasję do zdrowego stylu życia, ze szczególnym zwróceniem uwagi na aktywność fizyczną. Te dwa czynniki sprawiły, że pokochałam pracę z dziećmi.
Poszerzam swoją wiedzę, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją pracę, poprzez udział w warsztatach i szkoleniach, głównie tych związanych z ruchem. Uczę dziecka samodzielności i świadomości tego co wokół niego. Wiem, jak ważny jest to okres dlatego poznaję i uczę świata z perspektywy Waszego dziecka – małego człowieka. Tak, aby wkroczyli w kolejne etapy nie tylko edukacji, ale i życia – świadomi tego, że są wyjątkowi i mogą przenosić góry .